ile zarabia rezi

Ile zarabia Rezi?
Zacznijmy od tego, że Rezigiusz jest bardzo popularnym i wychwytywanym youtoberem. Jest znany nie tylko z internetu, ale również z telewizji. Uwielbiają go tłumy fanek i fanów. Często organizował różne spotkania z fanami, które były tematyczne. Prawie wszystkie były związane z grami, ponieważ Rezigiusz stał się popularny dzięki grze.

Ludzie postrzegają go jako miłego i ambitnego chłopaka. Znany jest również z obdarowywania innych. Można kojarzyć go z różnych akcji charytatywnych. Nigdy nie pojawił się o nim artykuł, który mówiłby o nim źle. Rezi interesuje się sportem. Bardzo dużo podróżuje i chwali się tym na Instagramie, Snapchacie albo Facebooku. Chłopak od samego początku miał pomysł na siebie, tylko nie wiedział, że przyniesie taki rozgłos i zarobek. Na jego kanale na YouTube, obserwuję go ponad 3,6 mln widzów.

Był jurorem w programie „The Brain – genialny umysł”. Urodził się 11 września 1996 roku. Jego rodzinne miasto to Rybnik. Obecnie mieszka we Wrocławiu. Najstarsze filmiki zaczął publikować w sieci w 2008 roku. Jego seria nagrań z Minecraftem nabrała dużą popularność i dzięki temu zaczął być rozpoznawany. W przeszłości skupiał się jedynie na grach, jednak z czasem zaczął omawiać różne tematy na swoim kanale. Reziego można nazwać gwiazdą nowego pokolenia, ponieważ potrafił zdobyć popularność z owoców nowej technologii.

Rezi ma swoją markę ubrań, co jest dużym osiągnięciem jak dla młodego chłopaka. Większość chłopców w jego wieku kończą studia albo odkrywają siebie. On zaznaczył swoją drogą. Widać, że lubi marzyć i spełniać marzenia. Jest uważany za wzór dla rówieśników, ale również dla jego fanów. Większość widzów Reziego to dzieci, w przedziale od 12 do 16 lat. Ogląda go również pełnoletnia część fanów.

youtube

Zagraniczne zarobki na YouTube są bardzo wysokie. W Polsce nie są to duże pieniądze. Dzięki temu, że stajemy się osobą publiczną, możemy wykorzystać swoją rozpoznawalność. Większość Youtuberów występuje w reklamach, spotach, występuje w różnych programach, prowadzi swoje sklepy, reklamuję różne produkty. Właśnie w taki sposób zdobywają pieniądze. Nie ma co się oszukiwać, nie każdego z nas stać na własne mieszkanie czy samochód. Niektórzy z nich, w wieku 20 lat, spełnili plany i kupili dom, mieszkanie i inne potrzebne rzeczy.

Znajdują się ludzie, którzy uważają, że jest to oszustwo, ponieważ zarabiają z niczego. Oczywiście zdania są podzielone, a pasjom może oddać się każdy człowiek, bez względu na wiek czy zdanie drugiej osoby. Na rynku jest wiele popularnych gwiazd związanych z internetem, dlatego bardzo ciężko się przebić ze swoimi pomysłami. Niektóre rzeczy wydają się dla nas oryginale, a jednak nie odnajdują się w mediach społecznościowych czy innych stronach internetowych. Ci wszyscy młodzi youtoberzy są wzorcem dla nowego pokolenia. Nie warto się poddawać, tylko trzeba iść za swoimi marzeniami.

Nie trzeba być piękną osobą, żeby wykonywać taki zawód. Wystarczy dobry pomysł, plan na przyszłość i plan na tematykę filmów. Oczywiście ważną jest też osobowość. Musi być barwna, śmieszna, kreatywna i pełna nowych pomysłów. Determinacja i wytrwałość odgrywają tu dużą rolę.

youtuber

Rezigiusz zarabia około 80 tysięcy miesięcznie. Musimy pamiętać, że on sam musi opłacić swój sztab. Rezigiusz ma swoich pracowników, którzy jak wszyscy, muszą dostawać wypłatę. To jest bardzo duża kwota, jak na tak młodego chłopaka.

Podobno za promowanie niektórych marek można dostać 200 tysięcy złotych. To kupa kasy i otwarcie drogi do realizacji swoich planów i marzeń. To cudowne mieć na koncie osiągnięcia, które powodują poprawę jakości życia. Nie musimy się martwić o swoją przyszłość i bliskich. Oczywiście, mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, ale czy nie cudownie zarabiać aż 80 tysięcy na miesiąc? Każdy z nas chciałby być niezależny i zarabiać tak, żeby się nie narobić.

Chcesz być taki jak Rezi?
Zobacz, jak doszedł do tego wszystkiego. Oglądnij wywiady związane z jego karierą, to przybliży Ci drogę, przez którą musiał przejść, by tyle zarabiać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here