Wieńce na pogrzeb

Ważnym atrybutem pogrzebowym jest wieniec ze wstążkami. Jest niezmiennym symbolem najczystszych i najszczerszych uczuć wobec zmarłego. To dzięki niemu możesz wyrazić szacunek, przebaczenie, miłość i smutek dla kogoś, kto odszedł z życia na zawsze. Specjalny owalny kształt produktu wskazuje na wiarę w nieskończone życie i wieczną pamięć o zmarłym.

Wieńce pogrzebowe są żywym wyrazem kondolencji i żalu. Ci, którzy chcą pokazać głębię uczuć, muszą starannie wybrać wieniec pogrzebowy. Nie tylko będzie towarzyszył całej procesji, ale później zostanie umieszczony w pobliżu ostatniej siedziby zmarłego, a mianowicie przy jego krzyżu grobowym.

Wieńce pogrzebowe Warszawa

Zanim kupisz wieniec pogrzebowy, zastanów się, jakiej kompozycji potrzebujesz. Do wyboru są produkty wykonane z nieożywionych lub naturalnych bukietów kwiatowych. W pierwszym przypadku produkty będą w stanie zachować swój pierwotny wygląd przez długi czas, jednak takie wieńce pogrzebowe nie wyglądają tak estetycznie. Nowoczesne kwiaciarnie używają wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu trudno jest odróżnić produkty od żywych roślin i zespołów kwiatowych, ale nadal istnieje różnica.

Drugą opcją jest wieniec pogrzebowy z kwiatów, żywych i naturalnych. Wielu uważa, że to właśnie te kompozycje symbolizują życie wieczne. Oczywiście wyglądają bardzo atrakcyjnie, ale ich koszt jest wyższy. A za kilka tygodni wieniec tego typu straci swoje cechy estetyczne.

Zakład pogrzebowy z wieńcami

Koszt wieńców w zakładzie pogrzebowym https://jakubisiak.pl/ jest jednym z najniższych w porównaniu do cen wieńców w innych firmach tej samej jakości. Osiągnęliśmy to poprzez otwarcie naszego warsztatu florystyki pogrzebowej i rezygnację z pośredników.

Wieńce pogrzebowe są nie tylko wykonane z wysokiej jakości materiałów i są komponowane z uwzględnieniem wymagań kolorystycznych. Powinny być również uzupełnione specjalnymi wstążkami. Tekst na wieniec pogrzebowy dobierany jest indywidualnie dla każdego klienta. To on będzie głosił wielki smutek i pełnię smutku spowodowaną odejściem drogiego człowieka z życia. Projekt wieńca z taką wstążką powinien być wykonany z delikatnym poczuciem smaku. Ostatecznie kompozycja będzie wyglądać skromnie, ale elegancko.

Wstążki są wykonane głównie z tkaniny. Możesz wybrać inny odcień takiej taśmy, chociaż nadal najczęściej używa się czerni. Produkty mają gładkie krawędzie lub ozdobione są kręconym warkoczem. Odcień samego napisu jest również wybierany indywidualnie (może być złoty, srebrny, biały).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here